Türkçe Link Kısaltma Servisleri

label
label

İnternette onlarca link kısaltma servisi var. Ancak bunlardan çoğunun Türkçe desteği yok (ya da domainleri türkçe değil). Bizde, bari Türk sitelerine yardım edelim dedik ve sizin için derledik...


  • Kisa.link: 6 tane kısa domaine sahip olan kisa.link sayesinde kısalttığınız linklere şifre ekleyebilir, linkinizi özelleştirebilir ve linkinize limit koyabilirsiniz. Aynı zamanda da linkinize özel olan istatistikleri alabilirsiniz.
  • Yaz.ma: Kolay kontrol paneli ile basit ama hoş bir link kısaltma servisi.
  • Getir.net: Bu link kısaltma servisi sayesinde uzun linklerinizi kısaltabilirsiniz.
  • Gez.io: Kısacık domaini sayesinde uzun linklerinizi kısaltabilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Url.ac: Birden fazla adresi bir araya toplayıp kısaltmanızı sağlayan bu servis sayesinde bir onlarca linki sadece tek bir kısa linkte toplayabilirsiniz.
PAYLAŞ:

Benzer Yazılar

avatar

Bir dönem ufa.lt vardı bence öok iyidi ama kazanç elde edemediler o yüzden bir süre sonra kapandı şu anda goo.gl kullanıyorum özellikle istatistik kayıtları çok iyi...

delete 3 Mayıs 2017 15:54
avatar

Url.ac daha profesyonel görünüyor. Yazımda yaz.ma , kisa.link gibi kısaltmalar görmek istemem. Gerçi yazınıdan önce böyle bir olayı dahi bilmiyordum, teşekkür ederim bilgi için bundan sonra sitemde bolca kullanacağıma eminim.

delete 7 Mayıs 2017 17:27
avatar
Shutdown Blog person

Evet öyle gibi. Şuan bizde bir URL kısaltma servisi geliştiriyoruz. Emin olun bunlardan daha profesyonel olacak ;) En kısa zamanda paylaşmayı düşünüyorum.

delete 7 Mayıs 2017 18:31sentiment_satisfied Emojiler