En Uygun Fiyatlı Hosting: MyHostcum

label
label
label

Türkiye'nin fiyatına göre en performanslı hosting hizmetini veren firması: MyHostcum...

Amacı müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak olan Türkiye merkezli hosting firması MyHostcum her bütçeye uygun web hosting hizmeti veriyor. Çok cazip fiyatlarla herkesin hızlı, kesintisiz ve kaliteli hostinge sahip olması için diğer hosting firmalarına göre daha ucuza hosting, domain ve server/sunucu hizmeti veren MyHostcum, aynı zamanda güler yüzlü ve 7/24 hizmet veren canlı destek servisi ile tüm sorunlarınızı kolayca çözmenize yardımcı oluyor.

Sadece bunlarla kalmayan MyHostcum, aynı zamanda çok ucuz (4TL'den başlayan) fiyatlarla reseller hizmeti de vererek hosting dağıtımı yapmanızı sağlıyor. Üstelik Türkçe kontrol paneli, anında yedekleme, tek tıkla uygulama kurma gibi hosting özellikleri sayesinde hostinginiz daha kullanışlı oluyor.

Aynı zamanda diğer firmalara göre çok daha ucuza bir fiyata VDS Server/Sunucu satın alabileceğiniz MyHostcum, sizlere %99.9 uptime garantisi de veriyor.

Benim inceleyip çok beğendiğim hosting firmasını kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Üstelik MyHostcum firmasıyla yaptığım anlaşma sonucu bir sonraki yazımda sizlerle 1 yıllık ücretsiz hosting'i paylaşacağım.
PAYLAŞ:

Benzer Yazılarsentiment_satisfied Emojiler