Ramazan'da Vakit Geçirmelik YouTube Kanalları

label

Eğer siz de iftarı zor getirenlerdenseniz derlediğimiz YouTube kanallarının videolarını izleyerek vakit geçirebilirsiniz...

1) Enes Batur: Türkiye'de YouTube denildiğinde ilk akla gelen kişilerden biri olan Enes Batur, YouTube kanalında eğlence içerikli videolar çekiyor. Eğer komik videolar izlemeyi seviyorsanız Enes Batur size önerilerim arasında.

2) Orkun Işıtmak: Yine Enes Batur gibi kanalında eğlence içerikli videolar bulunduran bir diğer YouTuber ise Orkun Işıtmak. Son birkaç yıldır daha yeni yeni tanınsa da videolarını izlerseniz çok seveceksiniz.

3) Barış Özcan: Tasarım, teknoloji hikayeleri anlatan Barış Özcan'ın videolarını izleyince gerçekten çok beğeneceksiniz. Zaten Barış Özcan YouTube değişim elçilerinden biri seçildi.

3) OHA diyorum!: Mediakraft Türkiye ekibinin kanalı olan OHA diyorum'da eğlence içerikli videoların yanı sıra bilgi içerikli videolarda bulabilirsiniz.

4) Ruhi Çenet Videoları: Eğer bilgi içerikli videoları seviyorsanız Ruhi Çenet Videoları tam size göre bir kanal. Ama dikkat edin Ruhi Çenet'in bazı videoları korkunç... ;)

5) Halil Söyletmez: Yine diğer YouTuberler gibi güzel videoları var Halil Söyletmez'in. Eğer şaka, bilgi tarzı videoları seviyorsanız size göre bir kanal.

6) Sanal Oyuncu: Eğer Clash Royale, Clash of Clans tarzı mobil oyunları seviyorsanız Sanal Oyuncu kanalının videoları tam size göre.

7) GoyGoy: Webtekno'nun bir kanalı olan GoyGoy'da da OHA diyorum'daki gibi videolar bulabilirsiniz.
PAYLAŞ:

Benzer Yazılarsentiment_satisfied Emojiler