Yeni Açılan Siteyi IndexlemeBir sitenin indexlenmesi arama motorlarında çıkması demektir. Yeni açılan sitelerin indexlenmesi 1 haftaya kadar sürebilir. İşte bu yöntemler sayesinde siteniz hemen Google'da olacak.


Öncelikle yapmamız gereken sitemizi Google Search Console eklemeliyiz. Gooogle Search Console'a Google hesabımız ile giriş yapalım ve açılan ekranda "ÖZELLİK EKLE" butonuna basalım. Daha sonra "Web Sitesi" seçili iken boşluğa url adresimizi girelim ve "Ekle" butonuna basalım.Yine açılan ekranda "Alternatif Yöntemler"sekmesine tıklayıp "HTML Etiketi" kutucuğunu seçelim. Ve bize verilen META etiketini sitemizde HEAD tagları arasına ekleyelim. Daha sonra tekrar o sekmeye dönelim ve "Doğrula" butonuna basalım.

Şimdi ekleme işlemleri bitti. Sıra pinlemeye geldi. topluping.com'a gidelim ve site adresimizi girelim. Daha sonra ise "ping" yazısına tıklayalım. Bu kadar. Tek yapmamız gereken işlem bitene kadar beklemek.Şimdi geriye bir tek sabır kaldı. Birkaç saat beklememizden aşka bir şey kalmadı ;)
PAYLAŞ:

Benzer Yazılarsentiment_satisfied Emojiler