Bilgisayarınızın Performansını Arttırın

label
label

Bilgisayarınızın performansından memnun değil misiniz? Bu yöntemler sayesinde bilgisayarınızın performansını arttırabilir, daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.


 1 – Sürücüleri En İyi Duruma Getirin: Windows’un içinde dahili olan bu özellik sayesinde bilgisayarınızda bulunan sürücüleri (C, D) en iyi duruma getirebilir ve bu sayede bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu araca erişmek için; Başlat > Çalıştır > dfrgui yazıp enter tuşuna basmanız yeterli. Açılan pencereden sistem sürücüsünü (genellikle C olur) seçip altta bulunan en iyi duruma getir butonuna tıklamanız gerekmekte.

2 - Sistemi En İyi Performansa Getirin: Yine Windows’un içinde dahili olan bu özellik sayesinde bilgisayarınızın görsel efektlerini azaltıp performansını arttırabilirsiniz. Bunu yapmak içinse; Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik > Sistem > Gelişmiş Sistem Ayarları > Performans > En İyi Performans için Ayarla yolunu takip etmemiz gerek.3 – Advanced SystemCare Kullanın: Advanced SystemCare sayesinde tek tıkla tüm gereksiz dosyaları silebilir, bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Üstelik ücretsiz. İndirin…
PAYLAŞ:

Benzer Yazılarsentiment_satisfied Emojiler